Embed

Erkek iç giyim

Erkek iç giyim

   İç giyim sektöründeki ürünlerin bayanlara ve erkeklere göre dağılımına bakıldığı zaman herkesin tahmin edebileceği gibi bayan iç giyim ürünlerinin erkek iç giyim ürünlerine göre üstünlüğü bulunmaktadır. Fakat bu erkek iç giyim ürünlerinin sınırlı bir ürün yelpazesine sahip olduğunu göstermez.

 

   Özellikle 2000’li yılların sonlarına doğru ve başında yaygınlık gösteren farklı erkek iç giyim modelleri erkekler tarafından çokça ilgi görmüş, bayanların iç giyim potansiyeline yetişmese de ciddi bir yaklaşım göstermiştir. Bilindiği üzere erkek iç giyim ürünü denildiği zaman ya da halk arasında kullanılan ismiyle erkek iç çamaşırları dersek akla öncelikle külot gelmektedir. Ayrım yapmaksızın tüm erkeklerin zamanında kullandığı ya da kullanmaya halen devam ettikleri o beyaz külotlar… Fakat bu durumun artık eskide kaldığını söyleyebiliriz. Daha rahat ettirecek, göze daha hoş görünecek ürünler erkeklerin gönlünü kazanmayı başarmışlardır. Bu ürünlerden bir tanesi de külotun yerini alan, hem birbirinden ilginç görünümleriyle hem de verdiği rahatlıkla külotun alternatifi olarak piyasaya çıkmış olan erkek boxer çeşitleri.

   Erkek iç giyiminde kendine önemli bir yer alan boxer, diğer iç giyim ürünlerine göre biraz daha farklı bir ürün olarak nitelendirilmektedir. Paçalı yapısıyla diğer birçok ürünün dışında bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz. Şorta benzetebileceğimiz bu ürün erkekleri kendine en çok görüntüsüyle çekmektedir.  Erkek boxer modelleri kullanımının yoğunlaşmasından sonra, gerek erkek iç giyim markalarının üretmiş olduğu farklı boxer modelleri olsun, gerek de her yerde karşımıza çıkabilecek tarzda; erkeklik unsurlarını daha çok ön planda tutacak birbirinden farklı ve şaşırtıcı modeller olsun birçok tasarım görülmeye başlamıştır. Araştırıldığı zaman ön tarafında tazmanya canavarı olan ya da gücü temsil eden diğer farklı hayvanların olduğu birbirinden farklı ve eğlenceli boxer modelleri görülecektir.

   Boxerlar aynı zamanda bir pantolonun ya da benzeri bir kıyafetin altında, diğer iç çamaşırı modellerine göre çok daha sportif bir görünüm sergilemektedir. Bunların yanı sıra çeşitli boxer modellerinin içinde, özel bölgeyi daha büyük gösterecek modelleri bulmak da mümkündür. Tüm bu durumları göz önünde bulundurduğumuz zaman, boxerın bu derece sevilmesinin ve kullanılmasının cevaplarını vermiş oluruz.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !